Editace článků v blogu

Pokud máte aktivní modul Blog, můžete přidávat a upravovat libovolný počet článků o čemkoliv budete chtít. Blog je velmi dobrý nástroj na zlepšení SEO, můžete jej využít jako my na psaní informačních článků o Vašich službách nebo třeba na sepisování novinek. Modul Blog lze použít v kombinaci eshopu, webu, nebo i samostatně.    Poptat Blog  

Kde v administraci najdu svůj blog?

1. Po přihlášení klikněte v hlavním menu na tlačítko CMS.    2. Zobrazí se vám seznam vašich aplikací. Vyberte požadovanou aplikaci (většinou web nebo eshop) a přejděte do jejího detailu.   3. V detailu aplikace vyberte stránku, kde se blog nachází (většinou se bude jmenovat Blog :)) a přejděte do jejího detailu.   4. Zde stiskněte tlačítko Edit a jste v detailu Blogu. Zde budete moci přidávat, mazat a upravovat své články.  

Jak přidám nový článek?

Nový článek přidáte pomocí tlačítka "+ Článek".  

Jak upravuji obsah článku?

Obsah článku můžete editovat v jeho detailu. Tam se dostanete z detailu blogu stisknutím tlačítka Edit na článku. Text editujete pomocí ediotru textu. Můžete nastavovat jeho velikosti, barvy, zarovnání a další. Můžete zde také vytvářet tabulky, seznamy, přidávat obrázky nebo videa z youtube.  

Jak zobrazit článek na webu?

Ve výchozím stavu je článek skrytý. Aby se zobrazil na webu musíte jej tedy odkrýt pomocí tlačítka s ikonou přeškrtlého oka:    

Další články:

Jak přidám varianty produktu? Jak si nastavím email na iOS?
STATUS_IS__APP_RUNNING